3 Milyon Puandan Sonra Devreye Giren Kredi Sınırlamaları

•Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 3 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi ile nick birleştirmesine sınırlama getirilmiştir.
•Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 3 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi ile nick birleştirme sınırı %1'dir
3 milyon puandan yüksek oyuncular kendilerinden önceki oyuncuya kredi kullanarak %1den fazla yaklaşamazlar.
Örneğin 4 milyon puanı olan bir üye kredi kullanmak istesin. Kendinden önceki oyuncunun 4 milyon puanı varsa o üyeye en fazla %1i kadar olan 40.000 puan kadar yaklaşabilir. Bu da 3.960.000 puandan sonra kredi kullanamayacağı anlamına gelir. Kredi ile %1i kadar mesafesine yaklaşsa bile aradaki kalan mesafeyi oynayarak geçmesi gerekir.
Birinci durumda olan kişi de kendinden sonraki oyuncuyla arasını kredi kullanarak %1den fazla açamaz. Örneğin birinci oyuncu 5 milyon puana ikinci oyuncu 4 milyon puana sahipse birinci ile ikinci arasındaki fark %1den fazla olduğundan sistem birinci oyuncunun kredi kullanmasına izin vermeyecektir.
Özetle kredi kullanmak isteyen üye kredisiyle kendinden öncekine %1den daha fazla yaklaşamaz, ya da birinci durumdaysa kendisine en yakın üyeden kredi kullanarak %1den fazla uzaklaşamaz.
Sınırlamanın amacı kredi kullanarak top listteki sıralamanın değişmesini önlemektir.

counter