Ücretsiz VIP Üyelik

VIP Üyelik Nedir: (ÜCRETSİZ)
Nickinize ücretsiz SMS aktivasyonu yaparak VIP üyemiz olabilir, oyun programımızda VIP üyelere sağladığımız bazı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

VIP Üyeliğin Avantajları Nelerdir:
1-Sadece VIP üyeler süper op olabilirler.
2-Sadece VIP üyeler salonlarda Admin olabilirler.
3-Sadece VIP üyeler yardım salonunda op olabilirler.
4- Salon yönetimi tarafından Salon sohbeti Sadece VIP üyelerin konuşabileceği şekilde ayarlanırsa salon genelinde konuşabilirler.
5- Bilgisayarında çakışma yaşayan kullanıcılar sadece VIP olduklarında sistemde konuşabilirler.
6- Üye profillerinde simgesi bulunur.
7- VIP özelliği etkinleştirilmiş salon genellerinde sadece Gold üyeler ve VIP üyeler konuşabilir.
8- VIP üyeler nicklerini değiştirmeye karşı kilitleyebilirler. Böylece nicki çalınsa bile çalan kişi nicki değiştiremez
9- VIP üyeler nicklerini farklı bir bilgisayardan girmeye karşı kilitleyebilirler. Böylece nicki çalınsa bile çalan kişi başka bir bilgisayardan giriş yapamaz.
10- VIP üyeler nicklerini farklı bir IP'den girmeye karşı kilitleyebilirler. Böylece nicki çalınsa bile çalan kişi başka bir IP'den giriş yapamaz.
11-VIP üyeler kayıtlı cep telefonlarından bir SMS atarak nick şifrelerini değiştirebilirler.

VIP Üyelik Ücretli midir?

Hayır VIP üyelik ücretsizdir. Sadece VIP üye olmak için göndereceğiniz SMS kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir. Bunun dışında bizim tarafımızdan bir ücret alınmamaktadır.

VIP Üye Olmak İstiyorum. Ne yapmalıyım?

Aşağıya kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak size özel VIP aktivasyon kodunu alınız.

Aktivasyon Kodunuz


Nickinizi daha önce aktif etmediyseniz yukarıdaki aktivasyon kodunu 0850 840 12 35 numaralı telefona SMS olarak göndererek nickinizi aktif hale getirebilirsiniz. (Yurt dışından 0013474427866 numarasına SMS gönderilmesi gerekir.)
DİKKAT: Bir telefon numarasıyla en fazla 2 nick aktif edebilirsiniz. Daha önce 2 nick aktif edilmiş bir telefon numarası ile başka bir nick aktif etmek isterseniz işlem başarısız olacaktır.
Mesaj yazarken aktivasyon kodu dışında birşey yazmayınız. Yani nick vs yazmayınız.
Mesaj gönderdikten sonra size herhangi bir cevap gelmeyecektir. Eğer işlem başarılı olursa bunu profil sayfanızdan anlayabilirsiniz. Üye sayfanıza girdiğinizde Klasmanın altında VIP Üye yazıyorsa aktivasyon başarılı olmuştur. Yazmıyorsa bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Kurallar:

  • VIP üyeler de diğer üyelerin uymak zorunda olduğu kurallara uymalıdır.

  • Ahlak dışı davranışlarda bulunmaları, hakaret, küfür veya diğer üyelere rahatsızlık verici tavırlar sergilemeleri durumunda yöneticiler tarafından yasaklanabilirler.

  • Üye resimlerinde yasa dışı veya ahlak dışı resim bulunan üyelerin üyelikleri askıya alınır.

  • Gold üyeler gold üyelikleri devam ettiği sürece bazı VIP haklarından faydalanırlar. Gold üyelikleri bittiğinde sms aktivasyonu yaparak ücretsiz VIP üyelik almaları gerekir.

Neden VIP Üyelik var?

VIP üyelik sistemdeki seviyenin yükseltilmesini amaçlayarak oluşturulmuş bir üyelik sistemidir.
Bazı sorunlu üyeler sistemde çok sayıda nick açarak huzursuzluk çıkardıklarından VIP üyelik modeli oluşturularak nicklerin bir telefon ile aktif edilmesi sağlanmıştır.
Nickini telefon ile aktif etmiş kullanıcı sistemi ciddiye almış, seviyeli bir kullanıma önemli bir adım atmış kullanıcıdır.
Nick kilidi: Vip üyeler nicklerini değiştirilmeye karşı kilitleyebilirler.
PC kilidi: Vip üyeler nicklerinin başka bir bilgisayardan girilmemesi için kilitleyebilirler.
IP kilidi: Vip üyeler nicklerini başka bir IP adresinden girilmemesi için kilitleyebilirler.
Şifre değiştirme: Vip üyeler şifrelerini unuttuğundan telefondan bir sms ile şifrelerini belirleyebilirler.
VIP üyelik sistemi zamanla sistemin bir çok bölümüne yaygınlaştırılacaktır.

Kilitleme ve Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Nickiniz çalındığında ismi değiştirilemesin istiyorsanız KİLİTLE yazıp 08508401235'e SMS gönderin.
Nick kilidini açmak istiyorsanız yazıp 08508401235'e SMS gönderin.
(Nickinizi değişecekseniz değişmeden önce kilidi açıp değiştikten sonra tekrar kilitleyebilirsiniz.)

Nickiniz çalındığında başka bilgisayardan girilemesin istiyorsanız PCKİLİTLE yazıp 08508401235'e SMS gönderin.
Bilgisayar kilidini açmak istiyorsanız PCAÇ yazıp 08508401235'e SMS gönderin.
(Kilitleme işlemi en son girilen PC'ye göre işlem yapmaktadır. PCKilitle mesajı gönderdiğinizde son girilen PC hangisi ise O PC dışından girişe izin verilmeeycektir. Sürekli aynı PC'den giriyorsanız bu işlem çalınmaları zorlaştıracaktır.)

Nickiniz çalındığında başka IP'den girilemesin istiyorsanız IPKİLİTLE yazıp 08508401235'e SMS gönderin.
IP kilidini açmak istiyorsanız IPAÇ yazıp 08508401235'e SMS gönderin.
(Evinizde ya da iş yerinizde birden fazla PC'den giriyorsanız, ya da sürekli aynı Cafeden farklı PClerden giriyorsanız IP kilidini açarak o IP dışından girişi engelleyebilirsiniz. Sabit IP'niz yoksa IP kilidi çok anlamlı olmayacaktır. Modem her resetlendiğinde IP adresi değieşceğinden kilidi açıp kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Dilerseniz internet sağlayıcınıza sabit IP başvurusu yaparak bu özelliği kullanabilirsiniz.)

DİKKAT: Kilitleme ve açma işlemi nick bazında değil telefon bazındadır. Kilitle mesajı gönderdiğinizde o telefona bağlı bütün nickler kilitlenir, Aç mesajı gönderdiğinizde o telefona bağlı tüm nickler açılacaktır.

Gönderilen SMS'ler tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir. Tarifenizde ücretsiz SMS hakkınız varsa gönderdiğiniz SMS'ler oradan düşebilir. Bu SMS'ler için bizim tarafımızdan herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Hangi kilitlerin aktif olduğunu üye profil sayfanızdan görebilirsiniz. simgeleri hangi kilitlerin aktif olduğunu gösterecektir.

NOT: Kilitler ve SMS aktivasyonu mail sil işlemi yapılarak devre dışı bırakılabilmektedir. Mail sil işlemi yapabilmek için o nickin en az 15 gün önce girdiği pcden (süre değişkendir 15 gün ile 3 ay arasında herhangi bir süre) girilmesi gerekir. Nickiniz çalındığında geri almazsanız bu süre geçtikten sonra çalan kişi mail sil yaparak kilitleri devre dışı bırakabilir. Nickte PC veya IP kilidi varsa çalan kişi nicke giremeyceği için bu tehlike ortaya çıkmayacaktır. Ancak bu kilitler olmadan nick kilidi koyulmuşsa nick çalındıktan sonra bir an önce geri alınmalıdır. Aksi takdirde çalan kişi mail sil için gereken süreyi bekledikten sonra kilidi açabilir.

Nickimi çalan kişi SMS Aktivasyonu yaparsa ne olur
Nickinize siz sms aktivasyonu yaptıysanız çalan kişi yapamaz ama siz yapmadan biri çalarsa yapabilir. Bu durumda yardım salonundan Şifre Bul & Mail Sil işlemi yapıp sms activasyonunu kaldırmanız ve ardından tekrar sizin yapmanız gerekir. (Bu işlem telefon başına 2 nick sınırını eksiltmeyecektir, başka bir telefonla aktivasyon yapılmadığı sürece nicke kayıtlı telefon aktif olmasa bile 2 nick sınırına etki edecektir.)

SMS gönderdikten sonra cevap gelmiyor mu?
Hayır cevap gelmez. Gönderdiğiniz SMS'in sonucunu üye profil sayfanızdan görebilirsiniz. Örneğin VIP üyelik başlatmak için aktivasyon kodunuzu gönderdiğinizde eğer başarılı olursa üye profilinizde VIP resmi görünür. Kilitlemek veya açmak için mesaj gönderdiğinizde işlem başarılı olursa üye profilinizdeki Kilit simgeleri belirir ya da kaybolur. İşlem gerçekleşmiyorsa bir süre sonra tekrar deneyebilir veya yurt dışı için olan numarayı deneyebilirsiniz. (Yurt dışı SMS ücreti diğerinden daha yüksek olabilir.) Şayet 2 nick hakkı dolduktan sonra aynı numaradan 3. nicki VİP yapmaya çalışırsanız sistem size offline bir mesaj gönderir. Bu mesajı nickinizle sisteme girerek okuyabilirsiniz.

Telefonuma kayıtlı nickleri öğrenebilir miyim?
SOR mesajını göndererek kayıtlı nicklerinizi öğrenebilirsiniz ancak bu işlem her nickiniz için 100 kredi kesilmesine sebep olacaktır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına SOR yazıp yukarıda yazılı telefon numarasına gönderdiğinizde sistem o telefona kayıtlı nicklerden 100 kredi keserek kayıtlı nickleri her nick için ayrı ayrı offline mesaj olarak bildirir. Nicklerinizle sisteme girdiğinizde telefonunuza kayıtlı nickler ayrı bir pencerede size bildirilecektir.

Yurt dışından mesaj gönderemeyen kullanıcılarımız 00908508401235 yerine 0013474427866 numarasına SMS göndermesi gerekir.

SMS ile Şifremi nasıl değişirim?
Vip üyemizseniz ve şifrenizi hatırlamıyorsanız nickinize kayıtlı telefon numaranızdan PAR yazıp boşluk bırakın 6 tane rakam (sadece rakam) yazın
Örnek: PAR 889809
yazıp 08508401235'e SMS gönderin o nicke kayıtlı tüm nicklerinizin şifresini değiştirin.
Bu işlem sonucunda nicklerden 200 kredi kesilerek şifreniz SMS ile belirlediğiniz şifre olacaktır.
(Yurt dışından bu numaraya mesaj gönderemiyorsanız 0013474427866 numaramızı deneyebilirsiniz).

*VIP üyelikle ilgili bazı özellikler zamanla değiştirilebilir veya tümden devre dışı bırakılabilir.
Oyunu Yükle          Üye Ol          Ana Sayfa

counter