[Mesaj Yaz]

MESAJ DEFTERİ

[Mesaj Yaz]
<<        Sayfa: 5   Mesaj Sayısı: 1359      >>
1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  


Önceki SayfaSonraki Sayfa
 
 

slm nasılsın
ben neden sohbet edemiyorum kimseye mesaj atamıyorum


Cevaplar
13.02.2015 14:02:34  MÜSLİMANLIĞI YAYMAK ĞUNA ŞEHİD ER- KAN

A.S vAllah bende yazamıyordum ama şimdi yazıtorum özgürlük müslimanlığeda devam etmişdıkın em tev ji bırane em serhıldane bernadın Ğeda ALLAHÜ EKBER ELHAMDÜLLİLAH EM TEVJİ .....

  

 

, 26.11.2014 19:41:59

[ Cevap Yaz ]

 
 

Biliyorum, konuşacak bir şeyimiz kalmadı,artık paylaşacak bir şey yok ortada. Yine de yüreğimden, gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum, seninle konuşuyorum. Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım, sevgimi aldım avuçlarımın arasına, ona sığınıyorum. Cümlelerimi kısalttım, kelimelerim buruk, gülüşlerim istenmeyen evlat dudaklarımda. Bir ihtimal gelişine sığındığımı farkettiysem de, engel olmadım gurursuz ama umutlu ve sabırlı hasretine. Anlık hayaller anlık mutluluklara gebe kalıyor..bugün gönlümü hoş tutmak istiyorum...imkansız olan her rüyaya inanasım geliyor. Bir çocuk gibi, isteklerimi bastıramıyorum. Çalmayan telefonuma elim gidiyor, sana hala bende olduğunu ısrarla yazmaya çalışıyorum. Bende olan seni hiç kırmadım, değiştirmedim ve hep korudum desem de, sendeki benin nasıl olduğunu, gülüp gülmediğini, anlamsız bir sıkıntıyla merak ediyorum. İçimdeki güzelliğine inanıp inanmamanı artık umursamıyorum..


  

 

SaNsMeLeG!, 22.07.2014 03:00:40

[ Cevap Yaz ]

 oyunn
 

Oyunun artik android telefonlarımiza indirerek oynuyabilsek süper olur.bunun icin bir calisma warmi acaba?


  

 

takintili, 15.07.2014 01:54:02

[ Cevap Yaz ]

 Aşk
 

sen takılıp düştüğüm gökyüzüm
yeryüzüne nasıl sığdırdın bizi
aramakla verdiğin son nefesi
çürüdü ömrümün akciğerleri
ölürsem kalbimi sana bağışlasınlar
bir taşla nereye dek yaşanılır ki
unutsam da özlüyorum seni
ölsek de ölemiyorum bizi

Bilal Yavuz şiirleri


  

 

Yavuzca, 18.06.2014 16:33:09

[ Cevap Yaz ]

 Şiir
 


Benim o dostum
Bin er kişiye bedeldir.
Hak dostum
Benim sevgim.

Bu dünyanın servetini,
Şu alemin güzelliğini,
Dünyanın saltanatını,
Bana verseler dostum.
O yüz binler içinden,
Ben bir tek dostumu isterim..

Gönülden gönüle
Bir yol vardır.
Gönül dostum.
Gel varalım o dosta.
Dostum, dostlarla varalım.
O dosta,

Bülbül güle
Gel bir dosta gidelim.
Biz bir dosta gidelim.
Dostun bal pınarından içelim
Bir demet muhabbeti,

Gel bu dünyadan gidelim.
O dostun dostluğuna sığınalım.
Dostum.

Arkadaş
Bu gün yaban eline düştüm.
Yaban elde bir dost aradım.
Bulamadım o dosttan başkasını.
O bir benim dostum.
Gel gidelim o dosta


Cevaplar
03.09.2014 14:07:14  her şey için üzür benim sucum yok yarim***delikadir

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orada beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için ÖZÜR DİLERİM

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

BEN BU OZUR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI. ONUN ICIN. OZUR DILERIM CANIM!

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?

BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI…

BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI. AFFET BENI N.OLUR SEVDIGIM… OZURLERIMI KABUL ET. SENI SEVIYORUM!

YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI. LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET…

SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM!

SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni…

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, nolur!

Günlerdir özürümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana neolur beni affet…

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim… Seni seviyorum…

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla..

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden?

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim bir ‘af’tır

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni affet.beni inşanlah anlarsın bir gün keşke hata yapsaydım bu kadarda senı rahatsız etmezdim

  

 

Asildost, 17.06.2014 20:07:43

[ Cevap Yaz ]

 
 

site içinde görev almak istiyorum Üyelik Tarihi: 09.07.2007
6 yıl 11 ay 12 gün önce üye oldum 3 4 aylık üyeler görev almışlar bende görev almak için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim


Cevaplar
14.07.2014 14:14:26  Mesaja cevapFurkan Deniz

SİTEDE SALONLARINDA GÖREV ALMAK İSTİYORSANIZ SALON ADMİNLERİNE DANIŞMANIZ LAZIM LAKİN SİTE ÜST YÖNETİMİNDE GÖREV ALMAK İSTİYORSANIZ YARDIM SALONUNUN GENELİNE YÖNETİCİ ALIMI VAR DİYE NOT DÜŞÜLÜYOR VE SİZDE FORM DOLDURUP GÖNDERİYORSUNUZ VE MAİL ADRESİNİZE OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVAP ALIYORSUNUZ EĞER OLUMLU CEVAP ALDIYSANIZ YARDIM SALONUNA OP OLARAK ATANIYORSUNUZ VE İŞİNİZİ İYİ YAPTIKÇADA SÜPER OP - DENETMEN V.B SEVİYE YÜKSELTİYORSUNUZ

  

 

Kitap Yarim, 15.06.2014 06:56:38

[ Cevap Yaz ]

 KİNG
 

bu siteye king oyunu yakışır. en kısa zamanda uygulamayı bekliyoruz...


  

 

pubmania, 09.06.2014 02:40:52

[ Cevap Yaz ]

 oyun
 

Merhaba

Bu akşam bir türlü salon açamadım solanların hepsinde gold üye olmam lazım diye yazıyor sebebi nedir.


  

 

emre02172, 08.05.2014 21:14:01

[ Cevap Yaz ]

 yeni oyun
 

değerli hakkarim net yöneticileri rıfkı oyununu da eklerseniz çok güzel olur iyi çalışmalar


  

 

.DİYARBAKIRLI, 08.05.2014 18:42:28

[ Cevap Yaz ]

 radyo
 

rodyo çalmıyor yardımcı olabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler


  

 

mahsun, 07.05.2014 19:08:28

[ Cevap Yaz ]

1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  <<Sayfa: 5>>

Önceki SayfaSonraki Sayfa

 

counter