[Üye Olmak İstiyorum] [Ana Sayfa] [Üye Arama]DeNiZMaViSi üyesinin yazdığı mesajlar
Kimden: DENİZMAVİSİ

29.05.2016 18:37:24Kime: lacivert_33

pist bana dön


Kimden: DeNiZMaViSi

30.06.2010 18:38:31Kime: DeNiZMaViSi

Sen varsan varım ßen
Sen varsan Hayat var


Sensiz aLdığım nefesin yüreğime yetmediğini ßiLmeni isterdim. Sensiz ya$adığım her qünün harcanmı$ qün oLduğunu ßiLmeni, Seni sevdiğimi, Seni sevmenin ßana yetmediğini, sevmekten çok kendimi Sana adamak için çırpınıp dururken, Seni ne kadar çok seversem seveyim hep daha fazLa seveßiLirmi$im qißi geLdiğini, Seni Canım qißi, nefesim qißi, suyum, ekmeğim qißi ßiLdiğimi ßiLmeni isterdim.

ßiLmedin.

ßen de söyLemedim.
SöyLemekten çok ya$atmak istedim ßunLarı Sana.
Sana ßakarken yüreğimin nasıL sıkı$tığını, nasıL çocukça bir heyecanla çarptığını, sana her dokunu$umun iLk dokunu$ oLduğunu, her qüLü$ünün ßir damLa huzur, her ßakı$ının binlerce mutluluk olduğunu söylemeden gör isterdim. Yaşamımdan bir parça değiL, ya$amımın tamamı oLduğunu, seßepLerim, ümitLerim, qerçekLerim oLduğunu ßiL isterdim.
ßiLmedin.
ßen de söyLemedim.

Herkesin ßiLdiği, qördüğü, anLadığı kadar anLa istedim hayatımdaki anLamını. Gittiğinde anLamsız kaLacağımı ßiL istedim. BiLmek yerine qitmeyi tercih ettin Sen. ßen de dur demedim. Deseydim deği$ir miydin? Deseydim daha mı az yakardın Canımı? Deseydim ßiLir miydin ßunLarı? SöyLeseydim qitmez miydin?
SöyLemedim diye mi qittin?
Artık ßir anLamı var mı ßunLarı ßiLmemin?
ßir $eyLerin anLamı var mı artık?
Yok…

Sen yoksan ßen yokum.
Sen yoksan Hayat yok. ?


Kimden: DeNiZMaViSi

30.06.2010 18:22:49Kime: DeNiZMaViSi

Bir Ask için yapabilecegin herseyi yaptıgına inanıyorsan ve buna ragmen hala yalnızsan için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymustur ve yaptıkların onun dudagında hafif bir gülümseme yaratmaktan baska hiçbir ise yaramayacaktır.. Üzülme sen askı yasanması gerektigi gibi yasadın.Özledin, içtin, agladın, güldün, sarkılar söyledin, düsündün, siirler yazdın. PEKI O NE YAPTI deme. Herkez kendinden sorumludur askta. Sen askını doya doya yasarken O KENDINE ENGELLER KOYUYORSA BU ONUN SORUNU. Bir insan EKSIK YASIYORSA, ve bu eksikligi bildigi halde TAMAMLAMAK IÇIN UGRASMIYORSA ne yapabilirsin ki onun için Senin hayatı ıskalama lüksün yok . Onun varsa bırak o lüksü sonuna kadar kullansın...


[1]  


counter