SevDaLaR YaLan
[Üye Ara] [Son 24 Saat] [Üye Ol]
SevDaLaR YaLan Üye Profili  
Doğum Yeri:
Bulunduğu İl:
Yaş:
İşi:
M.Hali:Bekar
2.profil
resmi yok
Bilgileri Değiştir

Mesaj Yaz

Kayan Mesaj Yaz

Şikayet Et

Düşersen Bağımsızlığını iLan Eder DostLarın… Görüş Günlerin Yasaklanır Gelenin Gidenin oLmaz Düşme !! Bayram Eder Düşmanların Düşme !! … Düşünce Bütün Düşüncelerin Değişir Hayata Dair Dostluk Arkadaşlık Aşk, Yeniden Şekillenir Beyninde Düşme !! Hayatın Ve Dostların Vefasızlığını Görünce Yaralanır Duyguların En Derinden Düşme !! Düştünmü İlk Önce Güvendiklerin Vurur Sırtından Kimse Bakmaz Yüzüne İşe Yaramaz Adam oLursun… Bir Bir Uzaklaşır Dostların Senden Tutacak Dal bulamaz Yorulursun Düşme !! Düştünmü İsyan Edersin Yaşadığın Hayata Gözyaşlarını Dökersin Hergece Yastıga Yılanın Ne Kadar Masum Kurdun Suçsuz Çakalın Çakal oLmadığını Anlarsın İki Yüzlü İnsanları Görünce Düşme !! Düşme !! Düşünce Sahili oLmayan Bir Deniz oLur Koca Dünya… Sığınacak Bir Liman Bulamaz Kaybolursun.. İki Yüzlü Düzenbazlar Hüküm Sürerken Sen Kederinden kahrolursun… Düşme !! Düştünmü Baş Ucunda Bir Tek Anan oLur Gerisi Yalan oLur İmdat Demeye Engel oLur Gururun Düşme !! Kalıbı Beş Para Etmez Adamın Söylediği Sözle Yaralanır Onurun Düşme !!… Düşersen Maziye Dalar Gider Gözlerin Yazılmamış Hikayeni Okursun Düğümlenir Boğazında Kelimeler Kederinden Kahrolursun… Düşme !! Haddinide Hesabınıda Bileceksin Bu Günlerde Yoksa Farkın Kalmaz Bu Yolda Gelip Gidenlerle Seni Üzenleri Hayatınden Sileceksin Gerekirse Düşme !! En İyisimi Bir Kurşun Sık Hayatın Orta Yerine Barut İzi Kalsın Ellerinde Ama Sakın Düşme !!…

Üyelik Tarihi: 02.01.2020 (4 yıl 4 ay 26 gün)
Yazan
SevDaLaR YaLan
Tarih:
28.01.2020 02:30:30
Sil
 
Aşkın sahtesi olmaz
Aşk köledir esiri olmazAşk ölümdür tabutu olmazAşk fakirdir ekmeği olmazAşk beterdir halden anlamazAşk delidir dengesi olmazAşk kömürdür külü bulunmazAşk bestedir kalemi susmazAşk oynaktır yerinde durmazAşk misafir kapıda durmazAşk çöldür serabı olmazAşk ummandır denizi olmazAşk gerçektir sahtesi olmazAşk bir oktur hedefi vurmazAşk ömürdür sefası olmazAşk bir inci taşı bulunmazAşk bir bülbül kafesi olmazAşk bir güldür dikeni olmazAşk bir yağmur rahmeti olmazAşk boşa koysam dolmaz doluya koysam almaz..

| Bu üyeye mesaj yaz | Bu üyenin yazdığı mesajlar | Üye olmak istiyorum | Son 24 saat |

Not: Sitemizde ahlak dışı, yasa dışı ve siyasi içerikli nick ve resimler kullanmak yasaktır. Bu sayfada bu tür bir içerik bulunuyorsa lütfen bu formu kullanarak bize bildiriniz.Hızlı Erişim:
counter
101 İndir Okey İndir Okey 101