YIKILDI
[Üye Ara] [Son 24 Saat] [Üye Ol]
YIKILDI Üye Profili  
Doğum Yeri: -
Bulunduğu İl: -
Yaş:
İşi:
M.Hali:Evli
2.profil
resmi yok
Bilgileri Değiştir

Mesaj Yaz

Kayan Mesaj Yaz

Şikayet Et

OLmak Lazım Sessiz Sakin. Bazen SeL OLmak Lazım ÖfkeLi Ve Hırçın. Bazen Mum ALevi OLmak Lazım SabırLa Tükenmeyi BekLeyen. Bazense VoLkan OLmak Lazım Önüne GeLen Her$eyi Hızla Tüketen. Kimine Su OLacaksın Kimine SeL ...!!! Kimine Mum OLacaksın Kimine VoLkan ...!!! Ama Kimseye AsLa ve AsLa KuL OLmayacaksın..

Üyelik Tarihi: 14.01.2009 (15 yıl 4 ay 14 gün)
Yazan
YIKILDI
Tarih:
10.08.2013 00:23:01
Sil
 
Bak güçlüyüm bu sefer ufak yalanlara inanmam. "KIYAMAM" sözcüğü yok artık.olmasında!Herşeyi dün gibi hatırlıyorum,her sancısını,her damlasını!kazandıklarımla kaybettiklerimi ayrıştıralı çok oldu..''uğruna canımı veririm'' dediğim insanların sırası değişti bende.susuyorum artık!herşeyimi sıfırladığım günlerde kim varsa yanımda odur benim canım..! benim kıyamadığım değil bana kıyamayanlar değerli artık bende !!.... '"Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam. Ama evet! Yeri gelir susarım. Canımı çok yakan şeyler olur ama..... Yine de susarım, tükenirim. Buna izin de veririm aslında.. ... Salaklığımdan mı? Hayır! Ben kimseye 'git' de demem, diyemem. O kişi vazgeçilmez olduğundan mı? Hayır. Ona o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm ki, Her gün yaptıklarına utansın diye… Ama bir gün öyle bir giderim ki Kaybedeceğim hiçbir şey olmaz!"

| Bu üyeye mesaj yaz | Bu üyenin yazdığı mesajlar | Üye olmak istiyorum | Son 24 saat |

Not: Sitemizde ahlak dışı, yasa dışı ve siyasi içerikli nick ve resimler kullanmak yasaktır. Bu sayfada bu tür bir içerik bulunuyorsa lütfen bu formu kullanarak bize bildiriniz.Hızlı Erişim:
counter
101 İndir Okey İndir Okey 101