Kredi Kullanarak Nick Birleştirme

Nickinizdeki kredileri kullanarak başka bir nickinizdeki puanlarınızı birleştirebilirsiniz. Birleştirme işlemi için diğer nickinizdeki puanın yarısı kadar kredi kullanmanız gerekir. Sistemin verdiği 1500 puan birleştirmede kullanılmaz. Örneğin başka bir nickinizde 11.500 puan varsa o nickteki puanları kullandığınız nickle birleştirmek için 5000 kredi harcamanız gerekir.(11.500 puanın 1500 puanı sistemin verdiği puandır, kazanılan 10.000 puanı birleştirmek için yarısı kadar kredi gerekir)
Üye bilgileriniz:
Puanları ekleyeceğiniz nickiniz:
Şifresi:
Puanların kesileceği nickiniz:
Şifresi:

Nick Birleştirme kuralları
-Birleştirme işlemi için diğer nickinizdeki puanın yarısı kadar kredi kullanmanız gerekir. Sistemin verdiği 1500 puan birleştirmede kullanılmaz. Örneğin başka bir nickinizde 11.500 puan varsa o nickteki puanları kullandığınız nickle birleştirmek için 5000 kredi harcamanız gerekir.(11.500 puanın 1500 puanı sistemin verdiği puandır, kazanılan 10.000 puanı birleştirmek için yarısı kadar kredi gerekir)
-Birleştirmek istediğiniz nick en az 1 ay öncesinden beri sizin bilgisayarınızda giriş yapmış olmalıdır. Birleştireceğiniz nickin girdiği PC yedeklerle karşılaştırılacaktır. Eğer aynı PC'de değilseniz birleştirme talebiniz kabul edilmeyecektir. (Bu kural çalınan nicklerin puanlarının başka bir nicke aktarılmasını engellemek içindir)
-Birleştirme işleminde sadece Puanı değil Oynadığı/Kazandığı/Kaybettiği sayıları da birleştirilecektir.
-Birleştirme işlemi geri alınamaz, ancak birleştirilen nickteki puanlar başka bir birleştirme işlemine tabi tutularak başka bir nicke aktarılabilir.
-Alınacak nick yasa dışı, ahlak dışı veya diğer nick kurallarına aykırı olamaz.
  • Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 10 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi birleştirmesine sınırlama getirilmiştir. Sınırlamaları görmek için tıklayın| hakkarim.net | 101 Okey Oyunu |