MaSeLi
[Üye Ara] [Son 24 Saat] [Üye Ol]
MaSeLi Üye Profili  
Doğum Yeri:
Bulunduğu İl:
Yaş:
İşi:
M.Hali:Bekar
2.profil
resmi yok
Bilgileri Değiştir

Mesaj Yaz

Kayan Mesaj Yaz

Şikayet Et

Yaşadıklarım, acılarım ağırdır benim, sen kaldıramazsın. Sen sadece yalanlarınla küçük mutluluklar yaşarsın.

Üyelik Tarihi: 21.04.2020 (4 yıl 28 gün)
Yazan
KoKunLa
Tarih:
17.11.2023 22:16:47
Sil
 
Bir hasret var bende. Cümlelere sıgmayan Elimde kalem yüregimde özlem. Sana ve şuan yokluguna yazıyorum yar. Seni seviyorum hemde cok seviyorum sevgilerin en güzelini vermek için. Seni düşündüm zifiri gecelerce. En güzel düşlerimde yaşattım seni. Ne varsa sana adadım elimdekileri. Sana adadım yüreğimin her zerresini. Yanlızca sen sev istedim. Sen sar istedim yüreğimin her köşesini. Seni gördüm nereye baktıysam. Gözlerime işledim gözlerini. Ve yalandan uzak. En temiz sevdayla. Yarınlarımda bir sana yer verdim. Bir tek, seni yazdım kaderim diye. Bir tek seni istedim herşeyden çok. Sen yoksan anlamsız dünya, anlamsız yaşamak.
Yazan
KoKunLa
Tarih:
17.11.2023 22:16:05
Sil
 
...BİR TEK SENİ SEVDİM YAR.. Sığınağım sın sen benim.Sen benimsin..çünkü umutla beklediğim sin.gülücüğüm sün en ufak şeydeki tebessümüm sün.Sen benimsin.Çünkü söz verdiğim,söz verenim sin.Sen benimsin.Çünkü dünüm dün,bu günüm sün ,yarınım olacaksın.Sen benimsin.Çünkü oturup Allah a yalvardığım sın.Dualarım da bahsettiğim,her yerde gururla anlattığım sın.Sen aklımdan geçen binlerce hayalin,Dudağım dan süzülen binlerce cümlenin kahramanı sın.Sen en sevdiğim şarkısın.her zaman dilimin ucundasın.Sen benimsin.Çünkü tek dilediğim sin.umudumsun,huzurum sun.saygım sın,kendime olan güvenim sin,hayata bakış açım sın.Sen benimsin.Dert ortağım sın her şeyden önemlisi !Ben seninim. AŞKLARIN EN GÜZELİSİN..
Yazan
KoKunLa
Tarih:
16.11.2023 14:59:05
Sil
 
Sevdiğini özlemek,tıpkı kıyameti yaşamak gibiymiş.Yüreğimin kıyametinden sesleniyorum sana şimdi..Bilir misin sana olan sevdamı?...Bilir misin yokluğunda gönlümde esen o deli poyrazı?...Gerçekten bilir misin BENDE Ki SENİ ?..Bilir misin göremediğim gün sabahı nasıl ettiğimi ?...Dokunamadığım her an dirhem dirhem eridiğimi ...Hıçkırsam....Hıçkırsam....Sesimi duyabilir misin?..Ağlasam ... Göz yaşlarıma dokunabilir misim? ...Ta kilometrelerce uzaktan ellerinle ve sonra uçursam yüreğimdeki sevgi kelebeğini duyabilir misin?.. Sevgimin kanat sesini...Sana sesleniyorum ...SENİ ÇOK SEVİYORUM...
Yazan
KoKunLa
Tarih:
16.11.2023 14:57:04
Sil
 
Öyle sev ki beni..! Gitmek istediğimde al canımı.. Ve sakın toprağa gömme bedenimi, Silmemeli çünkü toprak ellerimdeki izlerini.Tenim sadece senin dokunuşlarını taşımalı.. Öyle sev ki beni.!! Gelmek istediğinde yanıma dağlar düzlük olmalı,... Ve o engelleri aşarken.. Nefesime yaklaştığın her noktada, Aşkın daha çok alev almalı.. Yanıma vardığında sıcaklığın kavurmalı ellerimi, İçime işlemeli sıcaklığın .
Yazan
KoKunLa
Tarih:
16.11.2023 14:56:22
Sil
 
Sen benim hayatımda en değerli hazinem. Sana ne kadar şanslı olduğumu her zaman hatırlıyorum ve sana olan sevgimi hiçbir zaman kaybetmiyorum.
Seni düşündükçe içimde bir sıcaklık hissediyorum ve bu his beni her zaman mutlu ediyor. Sen benim için hayatta en önemli şeysin ve seni her zaman seveceğim.
Sana olan sevgim asla tükenmeyecek. Seni her zaman şımartmak ve mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Sana olan aşkımın her geçen gün daha da büyümesine izin vereceğim.
Seninle birlikte olduğum her an özel ve eşsiz. Sana ne kadar çok değer verdiğimi biliyorsun, ancak ben yine de sana sık sık hatırlatmak istiyorum. Sen benim için her şeyimsin.
Seni sevmenin verdiği his beni her zaman mutlu ediyor. Sana olan aşkım hiçbir zaman azalmayacak ve seni her zaman şımartmak istiyorum. Sen benim dünyamın en güzel şeyisin.
Yazan
KoKunLa
Tarih:
16.11.2023 14:54:04
Sil
 
Birlikte olmanın ne kadar zor olduğu umurumda bile değil, hiçbir şey seninle ayrı olmaktan daha kötü olamaz sevgilim
Yazan
MaSeLi
Tarih:
23.06.2021 00:45:48
Sil
 
Yalancı bir aşk hikayesiymiş bizimkisi. Ben yalnızca seni sevmiştim. Yalan insanlara yalan sevgiler inancım kalmadı. Senden nefret ediyorum demek isterdim ama buna bile değmezsin. Bir daha yaklaşma gözlerime ve kalbime!
Yazan
MaSeLi
Tarih:
23.06.2021 00:39:48
Sil
 
Ağır geldi ise sözlerim, beddualarımla yaşamayı öğreneceksin. Nereye gidersen git bana yaptığın yanlışları göreceksin tek tek. Ya vicdanını öldüreceksin ya kendini. İşte o zaman hayata format atacaksın.
Yazan
MaSeLi
Tarih:
23.06.2021 00:38:01
Sil
 
Ben yola birlikte çıktıklarımı hiç yarı yolda bırakmadım. Yarı yolda bırakanları da hiç “ADAM” yerine koymadım.
Yazan
MaSeLi
Tarih:
23.06.2021 00:36:29
Sil
 
Eğer aşkımızda küçücük bir umut olsaydı. Ben o umudu ufuk yapardım. Artık sen benim için sadece kötü bir kâbussun.
Yazan
MaSeLi
Tarih:
22.06.2021 21:56:18
Sil
 
Sevdiği için değil de menfaatleri için birlikte olanlar tekmelenmeyi her zaman hak ederler.
Yazan
MaSeLi
Tarih:
22.06.2021 21:55:10
Sil
 
Bugün seni aldatanı, yarın bir başkası aldatır. Yüzünü yalanla yıkayan, ihanet ile kurulanır.

| Bu üyeye mesaj yaz | Bu üyenin yazdığı mesajlar | Üye olmak istiyorum | Son 24 saat |

Not: Sitemizde ahlak dışı, yasa dışı ve siyasi içerikli nick ve resimler kullanmak yasaktır. Bu sayfada bu tür bir içerik bulunuyorsa lütfen bu formu kullanarak bize bildiriniz.Hızlı Erişim:
counter
101 İndir Okey İndir Okey 101