• Oyunu Güncelle  • Üye Ol  • Nasıl Oynanır 

Güncellemeler ve Duyurular

Oyun yazılımındaki son değişiklikleri görmek için masa üstünden eski programı silip


Masadaki donma ve yandan taş alma sorununa karşı oyun yazılımı güncellendi.
Batak ve okşin oyununda kendiliğinden Oto pilota geçme sorunu giderildi.
Oto pilot hataları giderildi.
Oto pilot açarken oluşan yavaşlama sorunu giderildi.
Bağlantı penceresinde ESC tuşu ile çıkış sağlandı. (Bağlantı penceresinin sağ üst köşesindeki kırmızı x işaret ile de çıkış yapılabilir)
Oto pilotun yandan taş alıp kullanamama sorunu düzeltildi.
Oto pilot modundayken oyunculardan biri titreşim gönderirse (misafir salonunda olduğu gibi) pilotun otomatik olarak oyunu başlatması sağlandı.
Akılı otopilotun son taş okeyse okeyi atamama sorunu düzeltildi.
Akıllı oto pilot android versiyonumuza da eklendi. Google Play Store üzerinden v2.1.3 güncellemesi aktif olduğunda yüklenebilir.
Denetleyicilerimize ulaşıp sorunlarınızı aktarabileceğiniz Canlı Destek eklendi.
Akıllı oto pilot iyileştirmeleri yapıldı.
Akıllı pilotu devre dışı bırakmak için Ayarlar menüsüne seçenek eklendi. Ayarlar menüsündeki Akıllı Pilot seçeneğini kaldırırsanız sistem eskisi gibi çektiği taşı atma şeklinde oynayacaktır.
Üç el üst üste oynamadığınızda diğer üyelerin rahatsız olmaması için siz PC başına dönene kadar Akıllı Oto Pilot otomatik devreye girecektir.
Robotun açarı bulduğunda hemen açmaması için güncelleme yapıldı: Yandan taş almadan açar sayıya ulaştıysa diğerlerinin açıp açmadığına ve elden bitme durumu olup olmadığına bakar. Elden bitiyorsa açar bitemiyorsa ve diğerleri açmamışsa son ele kadar açmaz.
Son elde okeyin yere işlenmemesi sorunu düzeltildi.
Robot modunda girilmemişse oto pilot her el başladığında devreden çıkıyordu. Devreden çıkmaması için güncelleme yapıldı.
Batak ve Okşin oyununda son kart için oynama süresi kısaltıldı.
Ceza yeme ve okey atma/çiftten bitme durumlarına dikkat çekmek için ekstra sesler eklendi.
Davet penceresinde davet eden üyenin profilinin görünmesi sağlandı.
Oyun yazılımlarımız Microsoft Smart Screen uyumlu Extended Validation Code Sign sertifikasıyla imzalanmaktadır.
Oyundayken işiniz çıktığında tasalanmayın, akıllı oto pilotumuz sizin yerinize oynasın. Yandaki taş işe yarıyorsa alsın, el açabiliyorsa el açsın, işler varsa işlesin, bitebiliyorsa bitsin hatta okey atsın. (Şimdilik sadece PC versiyonunda 51 ve 101oyununda, uygulamayı güncellemeyi unutmayın)
PC versiyonuna Seri Diz Çift Diz düğmeleri eklendi. (Yakında Mobil versiyonlara da eklenecektir)
101 oyununda el açan oyuncunun elinde kalan cezayı göstermesi sağlandı.

Bağlantı kesildiğinde daha hızlı bağlanması sağlandı.

Şifre ekranında kayıtlı şifreyi göstermek için göz düğmesi eklendi.

Ekranın hareketli resmini kaydetmek için v düğmesi eklendi.

Gold üye olmayanların da nick değiştirebilmesi için 1000 kredi ile nick değiştirme seçeneği eklendi.

Eşin elini izleme özelliği aktifken eş düştüğünde tekrar kredi harcamadan eli görme özelliği eklendi.
Android versiyonumuz güncellendi. Bu güncelleme Android 6'dan düşük cihazlarda çalışmamaktadır. Android 5 cihaz kullanan kullanıcılarımız 101.apk dosyasını telefonlarına indirerek manuel olarak kurabilirler.

Gold üye ve opların profil resimleri de artık ıstakalarında. Bu özellik için programı yeniden yükleyebilirsiniz
Gold, Cafe Gold, Kredi ve Avatar alımlarınızı Kredi Kartınızla anında yapmak için tıklayın.
Ücretsiz VIP Üyelik: Telefonunuzla ücretsiz aktif hale getirin, vip avantajlarından faydalanın. PC Kilidi, Nick Kilidi, IP kilidi ve bir SMS ile şifre değiştirme özellikleriyle nicklerinizin güvenliğini artırın.
Üye profilinize Animated Gif (hareketli resim) ekleyebilirsiniz. 15.000 kredi ile kredi sayfasından aktif hale getirebilirsiniz.
Kredilerinizi salon penceresinin üst bölgesinde 24 saat boyunca geçerli Mesaj yayınlamak için kullanabilirsiniz.
ADMİNLERE ÖZEL düşük kredili X9 masa seçeneği eklendi. Admin-Masa İşlemleri-x9 Masa Aç komutu Admin menüsünde yoksa oyuna ait programı tekrar yükleyebilirsiniz. Yükle
Eşli oyunlarda eşin elini göster seçeneği ile açılan eşin elindeki taşları gösterir canlı ıstaka küçültüldü. Masada ıstakayı koyacak yer bulamayan oyuncularımız programı yeniden yükleyebilirler. Yükle
2020 Yeni Versiyon: *Artırmalı 101 oyunu, *Çarpanlı oyun, *Masada hediye verme, *Eşin elini CANLI izleme, *İzleyiciye elini CANLI izletme, *Yeni smileyler (toplam 432 adet), *Yeni avatarlar (toplam 405 adet), *Yeni masa desenleri

GÜVELİK UYARISI: Değerli kullanıcılarımız, sunucularımızın bulunduğu datacenter'de kullanılan idrac sisteminde güvenlik açığı tespit edildiği bildirildi. Bu yüzden şifreleriniz tehlikede olabilir. Idrac sistemlerini kapatmalarını sağladık. Şifrelerinizi değiştirirmeniz güvenlik açısından iyi olacaktır. Aynı şifreleri kullandığınız diğer sitelerden de değişmenizi öneririz.
Kredi kullanımında puan limiti 3 milyon puana yükseltildi.
Versiyon güncellemesi yapıldı. Eldeki seri ve çiftlerin toplamını görme, yeni smiley ve avatarlar, otomatik taş işleme ve eşli oyunlarda eşin elini görmek için yeni versiyonu yükleyin.

Tek harfli ve iki harfli nickler kullanıma açıldı. 100.000 kredi ile 2 harfli, 200.000 kredi ile tek harfli nick alabilirsiniz. Yeterli krediniz varsa oyuna ait yazılımdan nick değiştirme işlemi yaparak değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
TOPLU ALIM: Turnuva yapıp ödül dağıtan adminlerimiz ürünlerinizi kredi kartınızla toplu alın hem indirimli alın hem de ödüllerinizi istediğiniz üyelere anında dağıtın. Gold, Kredi ve Avatar toplu alımlarının anında yapmak için tıklayın. Aldığınız toplu ürünleri istediğiniz üyeye anında yüklemek için tıklayın. Sadece toplu alıma özel 1 Aylık Avatar ve 1000 Kredi ürünleri bulunmaktadır.
Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 1 Mart 2017 tarihinden itibaren 1 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi birleştirmesine sınırlama getirilmiştir. Sınırlamaları görmek için tıklayın
hakkarim.net geleneksek klasman yarışması sona erdi. Klasman yarışmasına katılan üye sayısı: 57.305 Kazanılan Kredi: 34.478.400 Katılan tüm üyelerimize teşekkür eder İYİ BAYRAMLAR dileriz. Şampiyon olan Üyelerimiz DaĞCı Seviye 43, Trip Seviye 43 Diğer Şampiyonlar
Android 6 versiyonunda çıkan "170 SSL Versiyonu Yüklenemiyor" hatası giderildi.
Robot modunda meydana gelen düşmelere karşı program güncellendi. Yarım kalmış oyunlara yardım için robot modunu kullanan yöneticiler oyuna ait programı tekrar yüklerlerse sık düşme problemi düzelecektir.
Android 5.1 versiyonunda çıkan "170 SSL Versiyonu Yüklenemiyor" hatası giderildi.
Ramazan boyunca devam eden klasman yarışmamız sona ermiştir. Katılım 64.457 kişi. Kazanılan avatar üyelik 53.649 Ay. Kazananlar araratIn efsanesi ve cInar (Seviye 39). Klasman Kazananlar Listesi

*IAB Türkiye raporuna göre Ocak 2015'te de Türkiyede PC başında en çok süre geçirilen site sıralamasında Google ve Facebook gibi siteleri geride bırakarak TÜRKİYE BİRİNCİSİ olduk.
Ocak 2015 Raporu
*Aralık 2014'te de birinci olmuştuk: Aralık 2014 raporu


*Kredi kartı ile salon kirası ödeme aktif hale geldi. Link

Kurumsal iş yerlerinden bağlanamıyorsanız bağlantı penceresindeki Proxy seçeneğini işaretleyerek bağlanabilirsiniz.

Oyunu açtıktan bir süre sonra oyun donuyorsa Bağlantı penceresindeki Donma seçeneğini işaretleyiniz.
*Vodafone kullanan üyelerimizde çıkan script hatasına karşı program düzeltildi. Oyunun yeniden yüklenmesi durumunda bu sorun düzelecektir.

Misafir salonlarında masa sohbeti açıldı.

Yeni versiyon yayınlandı. Oyuna girebilmek için programı yeniden yükleyiniz.

Salon turnuvalarından yarım kalan oyunların daha kolay tamamlanabilmesi için yarım oyunlara seviyesi tutmayan oyuncuların da yardım edebilmesi sağlandı. Örneğin Final masasında biri oyundan düştüğünde final seviyesinde bir oyuncu bulup oyunu tamamlatmanız gerekmiyor, herhangi bir seviyeden bir oyuncu düşen oyuncu yerine girerek oyunu tamamlayabilecektir.
Banla ilgili işlemlerin hızlı olması için Ban Sebebi sayfası açıldı. Lütfen verdiğiniz banlarla ilgili kayıtları bu sayfaya yükleyiniz.
Aynı salona aynı pcden birden fazla nick girilmesi durumunda ilk nickten sonraki diğer nickler sessiz üye olarak bağlanacaktır. Bu durum sorun çıkarma amacıyla aynı salona çok sayıda nick sokanları engellemek için geliştirilmiştir.
Op menüsüne "Ses Ver" komutu eklenmiştir. Sorun çıkarma amacında olmadığını bildiğiniz nickleri sessiz üye durumundan çıkarabilirsiniz. (Opların programı yeniden yüklemesi gerekir)
Admin menüsüne "Masa adı izni" komutu eklenmiştir. Süper op ve salon adminlerine masa isimlerini engelleme yetkisi verilmiştir. (Programın yeniden yüklemesi gerekir)
Internet Cafeler için SABIT IP zorunluluğu: Değerli İnternet Cafe sahipleri, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanuna göre internet cafelerin SABIT IP kullanmaları zorunludur. Bu kurala uymayanlar 3.000 ile 15.000 TL arasında değişen bir oranda para cezasıyla cezalandırılmaktadır. Bu zorunluluk kapsamında sabit IP kullanmayan cafelerin cafe gold girişi yapmalarına 10.12.2012 tarihinden itibaren izin verilyemecektir. Sabit IP almak için bağlı olduğunuz Telekom Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirsiniz.
hakkarim.net Uyumlu Tablet Pcler : Bir tablet almaya karar verdiyseniz ve sitemizdeki oyunları oynayabilmek istiyorsanız aldığınız tablette şu özelliklerin olmasına dikkat etmelisiniz. Devamı
Salonlardaki süper op sayısı 2'ye çıkarıldı
Batak, Okşin ve Domino oyunu için yön tuşlarıyla oynama desteği eklendi. Bu üç oyunda yön tuşları ile kartlar arasında gezebilir, oynamak istediğinizi Enter (Ctrl+enter, shift+enter) ile oynayabilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için oyunu yeniden yüklemeniz gerekir. Oyunu Yükle
Robot Modu: Bağlantı penceresinden robot seçeneğini işaretlerseniz nickiniz robot modunda bağlanacaktır. Bu modda nickinize gelen yarım oyun davetleri otomatik olarak kabul edilir ve yarım oyun otomatik pilot modunda tamamlanır. Bu modda bağlandığınızda biri sizi davet ederse ve davet edilen masada oyun yarım kalmışsa nickiniz otomatik olarak daveti kabul edecek ve girdiğiniz masada otomatik pilot modunda oynayacaktır. Dilerseniz Auto Pilot seçeneğini kapatarak oyuna kendiniz de devam edebilirsiniz. Oyun tamamlandığında ya da masada tek robot kaldığında otomatik olarak masadan çıkacaktır. Girdiği masada masa yöneticisi kendisi olursa oyunu 10 saniye içinde otomatik başlatacaktır. Bu özellik özellikle gece geç saatlerde yarım kalan oyunlara oyuncu bulunamaması sorunu için geliştirilmiştir. Salon yönetimi bir kaç tane nicki robot modunda salona alırsa bu robot nickler yarım kalan oyunlara yardım edecektir. Robotlar normalde yeni masa açmaz ve henüz başlamamış oyunlara girmezler, sadece yarım oyunlara davet olursa girerler. Ama nickin sahibi isterse robot modunda manuel olarak masa açabilir. Bu özelliği kullanabilmek için oyunu yeniden yüklemeniz gerekir. Oyunu Yükle